prezenty dla każdego /


Karta podarunkowa


Karty podarunkowe są coraz bardziej popularnymi prezentami. Jest to bardzo dobry sposób na podarunek od osób, które zupełnie nie mają pomysłu co kupić drugiej osobie, Karty podarunkowe można dostać obecnie w większości większych sklepów, sklepach sieciowych, supermarketach i dużych kompleksach handlowych.

Na czym polega karta podarunkowa? Można wyróżnić dwa rodzaje takiej karty. Jednym z nich jest karta o dokładnej wartości podanej już na niej, kiedy kupujemy kartę, dokładnie wiemy za jaka wartość osoba może zrobić zakupy. Takie karty można wykorzystać w nieograniczonym czasie. Nie ma bowiem limitu czasowego na jej ważność. Dodatkowo atutem jest fakt, że jeżeli na karcie znajduje się 300 zł, osoba obdarowana nie musi kupić rzeczy dokładnie o tej wartości, by nie stracić pieniędzy. Niewykorzystane pieniądze wciąż są przechowywane na karcie, można je wykorzystać w innym terminie.

Drugim rodzajem kart są karty na dokładna rzecz np. perfumy. Osoba może wybrać dowolne perfumy ze sklepu, nie zwracając uwagi na ich cenę – ale tylko perfumy. Po dokonaniu zakupu obciążane jest konto darczyńcy.prezenty na każdą okazję
polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją